Просування сайту зовнішніми посиланнями

Ви вже оптимізували свій сайт і вам здається залишився останній ривок до топу? Вам просто потрібно побудувати трохи добрих посилань. Просування сайту посиланнями від SEO7 – це простий і зрозумілий інструмент зробити позиції вашого сайту краще. Ми працюємо тільки з постійними максимально природніми посиланнями, що робить ефективним просування вашого сайту.

посилальний граф

Як працює Link Building від SEO7:

Будуємо докладний план на 3 місяці. Ви бачите, скільки і яких посилань буде побудовано на ваші сторінки. Усі розрахунки проводимо з урахуванням конкурентів. У результаті, ви отримуєте “план з будівництва зовнішніх посиланнь”, який дасть вам розуміння скільки посилань потрібно для боротьби с конкурентами. На які сторінки ставити посилання та з якими словами. Таким чином, ваші гроші витрачені на зовнішні посилання працюють максимально ефективно.

Ми реєструємо вас у всіх необхідних сервісах. Всі облікові записи та посилання на біржі зареєстровані окремо для кожного клієнта. Це означає, що вся робота належить клієнту.

 1. Просування лише постійними посиланнями.
 2. Повна фінансова прозорість.
 3. Щомісячно звітність за планом.
 4. Підготуємо прорахунок протягом одного дня.

Якщо ви впевнені у своїй оптимізації і готові діяти далі, залиште заявку і підготуємо вам розрахунок індивідуального плану для вашого сайту. За допомогою зовнішніх посилань ви зможете покращити позиції сайту в пошуку, які вже отримали на основі внутрішньої пошукової оптимізації.

Як ми нарощуємо об `єм посилань?

 1. Все починається з аналізу зовнішніх посиланнь конкурентів. Аналіз конкурентів дозволяє нам зрозуміти, скільки посилань і на які сторінки потрібно поставити для отримання позицій.
 2. Грунтуючись на статистиці найуспішніших сайтів у темі, ми відбираємо найкращі джерела. Після чого розширюємо цей список, використовуючи отримані дані як шаблон для повторення.
 3. По суті, кожне посилання проставляється вручну нашим фахівцем. Кожне посилання відбирається індивідуально та проглядається живою людиною. Жодної автоматичної простановки.

Які посилання ми будуємо?

Насамперед ми працюємо з тематичними сайтами та порталами новин. Розміщення відбувається у тематичних новинах, рекомендаційних статтях та оглядах продуктів. Також ми будуємо посилання з форумів та тематичних обговорень. Такий вид посилань ще називають крауд ​​або форумними посиланнями.

Використання різних видів посилань дозволяє підвищити ефективність просування та швидше досягти результату. Збільшення маси посиланнь на ваш сайт, показує пошуковій системі, що сайт компанії авторитетний, а значить заслуговує на високі позиції.

Скільки коштує посилання на просування:

від 5000 грн. за роботу + Витрати на посилання (розраховуємо з вами) = Вартість послуги.

 • Потрібен аудит оптимізації дивіться сюди.
 • Пам’ятайте LinkBuilding-план, розрахований мінімум на 3 місяці.

Чому сайту потрібні зовнішні посилання?

Дослідження незалежних фахівців по всьому світу показує, що кількість доменів, що посилаються, стабільно входить у ТОП10 найвпливовіших факторів.

Пошукові системи сприймають посилання як рекомендації. Посилання вашого сайту вказують, на скільки інші компанії та сайти довіряють саме вашому інтернет-ресурсу. Саме тому необхідно підбирати максимально якісні сайти для розміщення своїх зовнішніх посилань. Посилання з більш авторитетних сайтів надають більше авторитету ресурсу, що просувається.

Як почати працювати?

 1. Залишіть заявку.
 2. З вами зв’яжеться наш співробітник.
 3. Погодьте вартість та обсяг робіт.
 4. Підписуємо договір на роботи.
 5. Отримуємо оплату.
 6. Посилання починають рости як на дріжжях.