Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація SEO або просування сайту — це комплексна послуга основна мета якої, збільшити кількість відвідувачів сайту з пошукових систем. Основне завдання пошукової розкрутки сайту – збільшити відвідуваність сайту шляхом поліпшення позицій у результатах Google, Bing та інших пошукових сервісах. Ефективність роботи по SEO оптимізації та просування зазвичай оцінюють за кількістю цільового трафіку та прибутку, що отримує сайт за рахунок цього трафіку.

Ціни на SEO Оптимізацію

Потрібна якісна розкрутка сайту? Ми знаємо, як це зробити. У пошуковій оптимізації для нас немає секретів, і ми готові застосувати всі свої знання для покращення ваших позицій.

Вигляд ресурсу Ключові слова Кількість сторінок Ціна на місяць*
Сайт послуг / невеликий інтернет магазин до 100 цільових запитів до 1000 сторінок від 14000 грн. /місяць
Класичний інтернет магазин до 500 цільових запитів до 10000 сторінок від 17000 грн. /місяць
Портал / великий магазин 1000+ цільових запитів. 10000 сторінок від 20 000 грн. /місяць

*Ціна розкрутки сайту залежить від тематики, в якій ви працюєте і конкуренції в ній. У таблиці наведено приблизні ціни для ознайомлення.

При формуванні ціни ми відштовхуємося від таких складових: Час витрачений на проект близько 40 годин на місяць. Вартість виробництва контенту, який необхідний для ефективного просування. Також ми додаємо ціну будівництва посилань, які необхідні для виходу на рівень конкурентів.

Ми займаємося просуванням та оптимізацією всіх видів сайтів. Наші фахівці успішно оптимізують та просувають веб-ресурси створені на: Wordpres, Magento, Joomla, Symfony, Prom (Пром Юа), Хорошоп та десятки інших платформ.

До послуги просування входить:

 • Повна SEO оптимізація.
 • Збір та аналіз ключових слів.
 • Побудова контент стратегії, створення нових сторінок.
 • Створення зовнішніх посилань на сайт.
 • Опрацювання факторів поведінки.

Думаєте з чого почати розвиток свого веб-ресурсу — ви можете замовити наш безкоштовний міні-аудит з розрахунком вартості пошукової оптимізації. Ви отримаєте: оцінку вартості та термінів просування сайту в пошуку Google, а також перелік основних помилок які заважають вашому сайту вийти в ТОП.

Замовити точний розрахунок вартості просування

Залишіть заявку на просування та отримайте розрахунок безкоштовно. У ціну просування не входить вартість впровадження технічного завдання оптимізації сайту.

  Сайт послуг / невеликий інтернет магазин (від 14000 грн)Класичний інтернет магазин (від 17000 грн)Портал / великий магазин (від 20000 грн)

  Замовивши просування у нас ви отримуєте:

  • Повний набір рекомендацій щодо SEO оптимізації та усунення технічних помилок та налаштування індексації.
  • Налаштування Webmaster Tools та систем web аналітики, відстеження позицій з можливістю моніторингу позицій online.
  • Три планових аудиту на місяць.
  • Створення необхідного для пошукової оптимізації контенту.
  • Створення необхідних для просування соціальних та зовнішніх ресурсів.
  • Прямий контакт із фахівцем, який працює над вашим проектом.
  • Як результат: зростання цільового трафіку на ваш сайт.

  Чекаємо на вас у гості: Україна, м. Київ, вул. Пестеля 4

  Хочете зрозуміти, як працює пошукова оптимізація? Подивіться наше відео.

  7 Кроків успішнї пошукової оптимізації

  Ми пропонуємо 7 простих способів SEO просування сайту, які допоможуть збільшити кількість відвідувачів ваших сторінок з пошукових систем:

  1. На першому етапі, ми аналізуємо ваш сайт та ваших конкурентів. Після чого формуємо план роботи від 3-х місяців до пів року, в якому описуємо всі роботи, які необхідно зробити для виходу сайту в ТОП10.
  2. Друге, але не менш важливе завдання створення повного списку ключових слів для просування. Для створення цього списку ми використовуємо інструменти статистики від Google, Bing та Youtube. Таким чином, отримуємо ефективні та актуальні слова для вашої теми.
  3. Внутрішня SEO оптимізація та технічне налаштування. 50% успіху пошукової розкрутки залежить від внутрішніх налаштувань вашого сайту. Збираючи інформацію про кожну сторінку, ми складаємо докладне технічне завдання, яке дозволить вам створити повністю SEO оптимізований сайт.
  4. Створення контент плану. Користувачі люблять корисні сайти, а Google любить сайти, які подобаються людям.  З самого початку робіт ми створюємо контент план. Саме на цьому етапі ми визначаємо які сторінки треба доробити і які нові сторінки на сайті треба створити для збільшення пошукового трафіку.
  5. Важлива частина будь-якої SEO стратегії — аналіз та покращення зручності сторінок. Для всіх наших клієнтів ми налаштовуємо системи веб-аналітики та інструменти А/Б тестування.
  6. SEO стратегія не буде повною, якщо в ній немає плану будівництва посилань. Ми вміємо будувати посилання під будь-які пошукові системи та регіони. Наші стратегії посилань показали свою успішність в Україні, Німеччині, Іспанії та США.
  7. Робота з інформацією про вашу компанію у сервісах пошукових систем та комерційна оптимізація. Ми допоможемо вам правильно налаштувати ваше представництво на мапах Google та у Google Merchant.

  Часті питання:

  Скільки часу потрібно для просування сайту?

  Зазвичай для досягнення перших результатів достатньо 2-3 місяці. Повний ефект від просування приблизно через 6 місяців.

  Які SEO методи працюють у 2022?

  Для ефективного просування ми використовуємо три основні напрямки: технічна оптимізація, робота з вмістом сайту, будівництво посилань. І звичайно покращення зручності сайту.

  Що потрібно для початку просування?

  Все, що потрібно оптимізатору, це доступ до вашого сайту та інструментів статистики. Після отримання потрібних доступів спеціаліст проводить аудит сайту, аналізує ключові слова та будує план подальшого просування сайту.

  Чи можна розкрутити сайт у пошукових системах самому?

  Так можна. Кожен може розпочати просування свого сайту самостійно. Основне завдання власника сайту – створити максимально якісний контент та зробити зручний сайт. Якщо ваш сайт подобатиметься людям, він сподобається і пошуковій системі. Завдання SEO фахівця допомогти власнику сайту зробити сайт зручним та зрозумілим для людей на основі статистики.

  SEO 7 – студія пошукової оптимізації сайтів.